Expanse Base - пристрій для побудови VPN мережі

Expanse Base - пристрій для побудови VPN мережі

Expanse Base - пристрій для побудови VPN мережі ##от компании## Kaizen - ##фото## 1
2 018,59 ₴
В наличии

Описание

Пристрій Expanse Base призначений для сервісного та інженерного доступу до локальної мережі, що знаходиться за NAT. Будує VPN з'єднання та дозволяє отримати доступ до пристроїв у середині мережі. Рішення орієнтовано на застосування для обслуговування систем відеоспостереження популярних марок Hikvision, Tiandy, Dahua, UNV, TVT та інших.


Опис роботи пристрою Expanse Base:

Після подачі електроживлення пристрій отримує IP адресу за протоколом DHCP та будує з'єднання зі своєю "хмарою" (у разі відсутності DHCP сервера у мережі, потурбуйтесь про його наявність). Ви встановлюєте на свій ПК OpenVPN клієнт і копіюєте VPN ключ. VPN ключ ви отримуєте в момент придбання пристрою. В кожного пристрою є порядковий номер. Наприклад, номер вашого пристрою - 2136. При ввімкненні пристрій відобразить на екрані отриману в мережі IP адресу. Device ID - 2136 - заводський номер пристрою Device CL - C0036 - номер клієнта Device addr - 192.168.10.116 - поточна IP адреса пристрою (отримана за протоколом DHCP) VPN SRV - 195.26.84.93 - Адреса VPN сервера VPN IP - 10.36.36.1 - IP адреса пристрою у VPN мережі VPN STATUS - UP - Статус з'єднання з VPN сервером Int IP Range - 10.36.36.2-255 - Доступний діапазон призначення IP адрес для ваших пристроїв.


Ви можете увйти до веб-інтерфейсу пристрою за локальною адресою 192.168.10.116 та побачити таблицю трансляції локальних адрес всередні VPN.


За допомогою кнопки SCAN вы скануєте внутрішню мережу, після чого у розділі REAL IP вказуєте IP адресу, до якої бажаєте отримати доступ, а у INTERNAL IP - IP адресу, за якою будете заходити з VPN мережі. Важливо пам'ятати, що INTERNAL IP починається з другої адреси, так як перша зарезервована самим пристроєм. На вашому ПК потрібно встановити OpenVPN клієнт та скопіювати виданий нами ключ VPN у папку Config. Після чого з'єднатися з VPN. Нижче приводимо покрокову інструкцію. Після заповнення таблиці відповідності IP адрес (див. скрін вище) ви за допомогою будь-якого браузера, ввівши в адресній строці 10.36.36.2, опинитесь у веб-интерфейсі пристрою всередині мережі з адремою 192.168.10.119. Покрокова інструкція: Крок перший: Завантажити та встановити для своєї операційної системи Ovpn. https://openvpn.net/community-downloads/ Крок другий: Скопіювати файл конфігурації *.ovpn у папку С:\Program Files\openvpn\config Крок третій: Запускаємо openvpn-gui, правою кнопкою миші на моніторчику у правому нижньому куті натискаємо "Підключити" та чекаємо, допоки він стане зеленим. Крок четвертий: Заходимо через браузер до web-інтерфейсу "Expanse Base" за VPN IP адресою, що вказана на екрані пристрою (VPN IP). - стандартно VPN IP адреса сформована як: 10.номер девайсу.номер клієнта.1. Крок п'ятий: Прописуємо локальні IP адреси пристроїв у табличку та вказуємо VPN IP адреси девайсів для доступу до web-інтерфейсу. Якщо ви не знаєте локальні ІP адреси пристроїв, то їх можна знайти за допомогою кнопки "Scan", прописавши необхідний діапазон IP адрес. Треба врахувати, що у списку з'являться тільки пристрої, що мають HTTP порт - 80.


Пристрій постачається з передоплаченим сервісом VPN строком на 1 місяц. Умови підписки є індивідуальними, так що дзвоніть до нас, усе розповімо.


Приємного користування!

Характеристики

Код товара
00-00000401
Производитель
Expanse
rate usd
27.80
rate usd rrc
28.00