+380 (93) 02... показать
Expanse Base - пристрій для побудови VPN мережі
Expanse Base - пристрій для побудови VPN мережі ##от компании## Kaizen - ##фото## 1

Expanse Base - пристрій для побудови VPN мережі

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
1 959,86 ₴
В наличии
Код: 00-00000401

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Транспортная компания
Курьерская служба
Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Контактная информация
Телефоны
+380 (93) 02... показать
Показать все контакты

Описание

Пристрій Expanse Base призначений для сервісного та інженерного доступу до локальної мережі, що знаходиться за NAT. Будує VPN з'єднання та дозволяє отримати доступ до пристроїв у середині мережі. Рішення орієнтовано на застосування для обслуговування систем відеоспостереження популярних марок Hikvision, Tiandy, Dahua, UNV, TVT та інших.


Опис роботи пристрою Expanse Base:

Після подачі електроживлення пристрій отримує IP адресу за протоколом DHCP та будує з'єднання зі своєю "хмарою" (у разі відсутності DHCP сервера у мережі, потурбуйтесь про його наявність). Ви встановлюєте на свій ПК OpenVPN клієнт і копіюєте VPN ключ. VPN ключ ви отримуєте в момент придбання пристрою. В кожного пристрою є порядковий номер. Наприклад, номер вашого пристрою - 2136. При ввімкненні пристрій відобразить на екрані отриману в мережі IP адресу. Device ID - 2136 - заводський номер пристрою Device CL - C0036 - номер клієнта Device addr - 192.168.10.116 - поточна IP адреса пристрою (отримана за протоколом DHCP) VPN SRV - 195.26.84.93 - Адреса VPN сервера VPN IP - 10.36.36.1 - IP адреса пристрою у VPN мережі VPN STATUS - UP - Статус з'єднання з VPN сервером Int IP Range - 10.36.36.2-255 - Доступний діапазон призначення IP адрес для ваших пристроїв.


Ви можете увйти до веб-інтерфейсу пристрою за локальною адресою 192.168.10.116 та побачити таблицю трансляції локальних адрес всередні VPN.


За допомогою кнопки SCAN вы скануєте внутрішню мережу, після чого у розділі REAL IP вказуєте IP адресу, до якої бажаєте отримати доступ, а у INTERNAL IP - IP адресу, за якою будете заходити з VPN мережі. Важливо пам'ятати, що INTERNAL IP починається з другої адреси, так як перша зарезервована самим пристроєм. На вашому ПК потрібно встановити OpenVPN клієнт та скопіювати виданий нами ключ VPN у папку Config. Після чого з'єднатися з VPN. Нижче приводимо покрокову інструкцію. Після заповнення таблиці відповідності IP адрес (див. скрін вище) ви за допомогою будь-якого браузера, ввівши в адресній строці 10.36.36.2, опинитесь у веб-интерфейсі пристрою всередині мережі з адремою 192.168.10.119. Покрокова інструкція: Крок перший: Завантажити та встановити для своєї операційної системи Ovpn. https://openvpn.net/community-downloads/ Крок другий: Скопіювати файл конфігурації *.ovpn у папку С:\Program Files\openvpn\config Крок третій: Запускаємо openvpn-gui, правою кнопкою миші на моніторчику у правому нижньому куті натискаємо "Підключити" та чекаємо, допоки він стане зеленим. Крок четвертий: Заходимо через браузер до web-інтерфейсу "Expanse Base" за VPN IP адресою, що вказана на екрані пристрою (VPN IP). - стандартно VPN IP адреса сформована як: 10.номер девайсу.номер клієнта.1. Крок п'ятий: Прописуємо локальні IP адреси пристроїв у табличку та вказуємо VPN IP адреси девайсів для доступу до web-інтерфейсу. Якщо ви не знаєте локальні ІP адреси пристроїв, то їх можна знайти за допомогою кнопки "Scan", прописавши необхідний діапазон IP адрес. Треба врахувати, що у списку з'являться тільки пристрої, що мають HTTP порт - 80.


Пристрій постачається з передоплаченим сервісом VPN строком на 1 місяц. Умови підписки є індивідуальними, так що дзвоніть до нас, усе розповімо.


Приємного користування!

Характеристики

Код товара
00-00000401
rate_usd
27.80
rate_usd_rrc
28.00
Производитель
Expanse